Contact

Heb je vragen of wil je in contact komen met onze vereniging? Dan vind je op deze pagina alle contactgegevens van onze vereniging.

Bezoekadres (Tennispark)

Monarda 1a
3317 HL  Dordrecht

Routebeschrijving (Google Maps)

Bij gebruik van navigatie kunt u het beste Vreedonklaan invoeren. Dan komt u uit op de parkeerplaats bij het park.

Postadres

D.L.T.C. Dash’35
t.a.v. secretariaat
p/a Statenplaats 5b
3311 XV Dordrecht

Clubhuis

Telefoon:  078-6170960

Ledenadministratie

Dorota Geers
Telefoon: 078 – 6183630
E-mail: leden@dash35.nl

Postadres:
D.L.T.C. Dash’35
t.a.v. Verenigingsadministratie
Langedaal 24
3317 MC Dordrecht

Trainerscoördinator

Patricia Blaas
Telefoon: 0184-413439
E-mail: patr.blaas@gmail.com

Trainers

Hoofdtrainer:
Peter Paul Passchier
Telefoon: 06-55391697
E-mail: peterpaul@dash35.nl

Trainers First Services*
Robin van der Mark
Telefoon: 06-46990349
E-mail: robin1982@me.com

* First Services is de tennisschool waar Dash’35 mee samenwerkt.

Bestuur

Het bestuur is verantwoordelijk voor het besturen van de vereniging en bestaat uit de volgende leden:

  • Leen van der Klis – Voorzitter
    06-23796096 – voorzitter@dash35.nl
  • Marjolein van den Berg – Secretaris
    06-13894383 – secretaris@dash35.nl
  • Edwin Kleiweg – Penningmeester
    0184-410765 – penningmeester@dash35.nl
  • Wim Klootwijk – Accommodatie
    078-6132190 – w.klootwyk@hccnet.nl
  • Arthur Pinkse – Technische zaken
    06-22491968 – arthur.pinkse@planet.nl
  • Nienke Wagenaar – Jeugdzaken
    06-24678525 – nienke@hoogerwerf.com

Route

Bij gebruik van een navigatiesysteem niet Monarda, maar Vreedonklaan, invoeren. Bij het park zelf en dicht in de buurt van het park is gratis parkeergelegenheid. Bij een toernooi kan het zijn dat deze plekken allemaal bezet zijn en er uitgeweken moet worden naar een wat verder gelegen parkeergelegenheid (nog wel steeds gratis).

D.L.T.C. Dash'35

Dunlop
Tennis Only
Vijfvinkel Trossel Makelaars
ATM vormgeving
Timo van Driel Tennis Tuning