Competitie

Dash is één van de sterkste en vooral gezelligste competitie verenigingen in de regio Zuid Holland Zuid. Zowel in het voorjaar als in het najaar wordt er op diverse speeldagen op verschillende niveaus om het kampioenschap gestreden. In april, mei en juni en in september en oktober verdedigen diverse senioren- en jeugdteams de eer van onze vereniging. Er wordt gespeeld op dinsdag, vrijdagavond, zaterdag en zondag.

Hieronder vind je de speeldata en de teams die mee doen of klik hier voor het complete overzicht van de Dash teams op MijnKNLTB.

Voorjaar 2019

Dinsdag

Dash ’35 1 – Dames dubbel
Hoofdklasse


Yolande Bouman-Westmaas ©
Jacqueline Benard
Joline van Twillert
Mieneke Vliegenthart
Patricia Blaas-van den Heuvel

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Dames
1e klasse

Elly Michilsen ©
Diane van de Poel
Karin Jansen
Myra Murk-Bernaert
Janita Damen

Standen en uitslagen

Dash ’35 3 – Dames dubbel
3 klasse

Dorota Geers ©
Henriette Jannink-Engels
Aukje van den Berg-Sieders
Annita Lagarde
Fiene Verzijl-Bleeker
Nel van Pelt-Oers
Graziel van Wijnen

Standen en uitslagen

Vrijdagavond

Dash ’35 1 – Gemengd dubbel
Hoofdklasse
Yolanda van Spanje ©
Nienke Wagenaar
Vera Lafontaine
Astrid Brockhus
Peter Hoogerwerf
Peter Verboon
Robert-Jan Hell

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Gemengd dubbel
1e klasse

Wennie Roestenberg
Danielle Rijkens ©
Ageeth Keyser
André Boogaard
Arend-Jan Franssen
Erik van den Berg

Standen en uitslagen

Dash ’35 3 – Gemengd dubbel
2e klasse

Eline Ruben ©
Celia Chee
Thijs Bolder
Jort Tjepkema

Standen en uitslagen

Dash ’35 4 – Gemengd dubbel
3e klasse

Erik Cense ©
Sharron Klaasse-de Meza
Erik Klaasse
Nancy Dekkers
Mavis Wagenaar

Standen en uitslagen

Dash ’35 5 – Gemengd dubbel
4e klasse

Marjolein van den Berg ©
Vincent Kwee
Anne Marleen Vliegenthart
Kuno Lipperts

Standen en uitslagen

Dash ’35 6 – Gemengd dubbel
4e klasse

Oliver Geenen
Marlinda Geenen
Bas Oosterhout
Helena Postema
Elly Heijstek

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Dames dubbel
3e klasse

Saskia Cohen ©
Aster Stevens
Joyce Teske-Lafontaine
Dorota Geers
Lia Cohen
Annita Lagarde
Sabine van Klaveren

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Heren dubbel
3e klasse
Arien de Bok ©
Jurrian Dubbeldam
Stein de Jager
Michiel Boog
Ricardo Arkes
Kevin Bosman

Standen en uitslagen

Zaterdag

Dash ’35 1 – Gemengd 17+
Topklasse

Harold van Krimpen
Joost Weerheim
Alex Vlielander ©
Sigrid Ravensbergen
Vivian Polak
Kimberley van Heugten
Denise Smits

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Gemengd 17+
2e klasse

Wendy Rooders
Barbara Ripzaad
Pieter van Es ©
Knight Kunsen
Rene van Loon
Iris Heussen-Steendam

Standen en uitslagen

Dash ’35 3 – Gemengd 17+
2e klasse

Vanessa Verveer-van Zanten ©
Helen Titiheru
Marcel de Bot
Ron Jansen
Ad Derks

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Gemengd dubbel
1e klasse

Willem Bothoff ©
Karin Seyffert
Patricia Blaas-van den Heuvel
Peter Blaas
Alex de Jong
Mieneke Vliegenthart

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Gemengd dubbel
4e klasse

Jan-Eelco Dijk ©
Tom Meeuwissen
Joost Sterrenberg
Paula van der Kuijl
Thekla de Vries
Babette Balen-Lankau
Josien Terwisscha van Schelting

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Heren 17+
Hoofdklasse

Martijn Groeneweg ©
Jurrian van der Weide
Max Oskam
Lars Hordijk
Norwin van Harmelen
Ronald Blonk

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Heren 17+
1e klasse
Ronald van Leeuwen ©
André Goedhart
David Nainggolan
Joran van den Berg
Lex van der Gaag
Tom van Leeuwen

Standen en uitslagen

Dash ’35 3 – Heren 17+
2e klasse

Edwin Kleiweg ©
Jochem Fonkert
Rob van Bodegraven
Robert-Jan Noordegraaf
Maarten Rombout (reserve)

Standen en uitslagen

Dash ’35 4 – Heren 17+
3e klasse

Remco Beumer ©
Lars de Vlieger
Michael van Driel
Fubara Bestman
Jordan den Boef

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Dames 17+
4e klasse

Anneke van Spanje-Lawende ©
Anne Marleen Vliegenthart
Claudia van Heelsbergen
Jo-Anne Krul
Sonja Daalhuizen
Marloes Kraaijeveld
Bianca Janssen (reserve)

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Heren dubbel 17+
3e klasse

Otto van Wort ©
Rieks Visser
André Cohen
Bart Hewitt
Wim Klootwijk
Leen van der Klis

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Heren dubbel 17+
3e klasse

Wim Pinkse ©
Huub van der Weide
Ferry Heijbeek
Roger Dewnadeler
Henk Bosman
Jack Sigmond
Paul van Dulmen

Standen en uitslagen

Zondag

Dash ’35 1 – Gemengd
1e klasse

Wilco Geenen ©
Jasper Baggerman
John Naaktgeboren
Jamie Jillissen
Danique Baart
Janine Hemmes

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Gemengd
1e klasse

Emma Goedkoop ©
Sanne Schalekamp
Jurriaan Bol
Lars Hordijk
Maico Egbert

Standen en uitslagen

Dash ’35 3 – Gemengd
2e klasse

Ronald Blonk ©
Christian Vroomen
Martijn Fens
Vivian Polak
Debby Haak
Kimberley van Heugten

Standen en uitslagen

Dash ’35 4 – Gemengd
2e klasse

Arthur Pinkse
Bram Bruinse
Tim Jansen
Denise Smits ©
Merlin Passchier
Eveline Folkerts

Standen en uitslagen

Dash ’35 5 – Gemengd
3e klasse

Timo van Driel
Roderick Verwer
Tom Uyl
Fleur Amperse
Zoë Schaaders
Kelly Gorissen ©

Standen en uitslagen

Dash ’35 6 – Gemengd
3e klasse

Ward van Bodegraven ©
Lex van der Gaag
Leon Hageman
Jenna Passchier
Monique Klaver
Lara Hijbeek
Marissa Niroj

Standen en uitslagen

Dash ’35 7 – Gemengd
4e klasse

Joost de Jong ©
Sander Terlouw
Maxime Meering
Jantine in ‘t Veld
Avivit Langen
Anita Brkic
Erwin van Wingerden (reserve)

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Dames
2e klasse

Lisanne Vermeulen
Sabine Gerritsen ©
Angela van Rijswijk
Danielle Boer
Irene Zorg
Anouk Mastwijk

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Heren
2e klasse

Casper van der Weide ©
Jurrian van der Weide
Louis Hu
Jasper van der Zwaag
Luc Pepels
Ronald van Leeuwen (reserve)

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Heren
3e klasse

Leon Niemantsverdriet
Arash Rezaei
Marc Kooijman ©
Rik Maaskant
Martin Huizer
Michael Hop
Alex Vlielander (reserve)

Standen en uitslagen

Jeugdcompetitie Zaterdag

Dash ’35 1 – Gemengd 11 t/m 17
Open klasse
Eva van Dijk
Melissa Hulters
Inoue van den Berg
Stijn Engelberts ©
Tim Boorgaard

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Gemengd 11 t/m 17
Open klasse

Ben Roestenberg
Marijn Pinkse ©
Mario Nijsten
Anne Los
Tessa Brand

Standen en uitslagen

Jeugdcompetitie Zondag

Dash ’35 1 – Gemengd 11 t/m 17
2e klasse
Sissy Bouman
Paika Brand ©
Davy Pruijmboom
Frederik Veckeneer
Tijmen Tonino

Standen en uitslagen

Dash ’35 2 – Gemengd 11 t/m 17
2e klasse

Jasper Paardenkooper
Bart Huigen
Anwar Frijns
Nienke Terlingen ©
Fleur de Goeij
Susan Dekker

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Meisjes 11 t/m 17
1e klasse

Donna Hell
Claire Lagarde ©
Lisa Klijn
Chimene Williams

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Jongens 11 t/m 17
1e klasse

Maid Zukanovic ©
Tiemen Hardenbol
Erwin Divkovic
Samuël Scholsberg
Mats Hoogerwerf

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Gemengd 10 t/m 14
2e klasse

Sophie Bouman
Imke Visser
Sascha van Deutekom
Jamie van Harmelen
Jayden Henriques
Seb van den Berg ©

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Meisjes 10 t/m 14
1e klasse – teamfoto

Sophie Engelberts
Anouk van de Bunt ©
Julia Schilders
Naomi Klijn

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Jongens 10 t/m 14
2e klasse
Niels Visser ©
Sep Dekker
Jesse Rijkens
Ryan van der Vooren
Twan Vink
Raaf Brand

Standen en uitslagen

Dash ’35 1 – Groen

Tijs Roestenberg ©
Lotte Pinkse
Floris Klein
Rhode Klijn
Sebastiaan Kros

Uitslagen en standen

Dash ’35 2 – Groen
Janne Terlingen ©
Brigitta Hell
Guusje Brunekreeft
Ivo Jansen
Denicio Stamper
Sven Rijkens

Uitslagen en standen

Jeugdcompetitie Tenniskids

Dash ’35 – rood
Koen Klein
Sofia Weerheim
Sophia Matumona
Isis Verveer
Thomas Kooijman
Jordan Moore
Jorn Visser
Levi van den Breugel

Dash ’35 – oranje 1
Siemen Sterk
Vincent Kuipers
Todd Dekker
Dylan van der Vooren
Peter Weerheim

Dash ’35 – oranje 2
Iris Jansen
Jordan Dekker
Sky Moore
Sophia Albeda

Belangrijke informatie

Heb je vragen over de competitie, dan kan je die stellen via de mail: cwt@dash35.nl of aan één van de CWT leden:
Arthur Pinkse: Voorzitter (zie contact informatie bij contact-bestuur)
Elly Michilsen: Contactpersoon dinsdag en zaterdag competitie
Kuno Lipperts: Contactpersoon vrijdagavond competitie
Patricia Blaas: Contactpersoon zaterdag en zondag competitie
Angela van Rijswijk : Contactpersoon zondag competitie
Wilco Geenen: Contactpersoon zondag competitie

Competitiereglement: knltb reglementen
versoepeling invallersregeling

Informatie over de Tenniskids World Tour en de Groene competitie: knltb tenniskids

Dunlop
Vijfvinkel Trossel Makelaars
ATM vormgeving
Timo van Driel Tennis Tuning