Competitie

Dash is één van de sterkste en vooral gezelligste competitie verenigingen in de regio Zuid Holland Zuid. Zowel in het voorjaar als in het najaar wordt er op diverse speeldagen op verschillende niveaus om het kampioenschap gestreden. In april, mei en juni en in september en oktober verdedigen diverse senioren- en jeugdteams de eer van onze vereniging. Er wordt gespeeld op dinsdagochtend en -middag, vrijdagavond en op zaterdag en zondag overdag.

Hieronder vind je de speeldata en de teams die mee doen.

Voorjaar 2019

Dinsdag

Vrijdagavond

Zaterdag

Zondag

Jeugdcompetitie Zaterdag

Dash ’35 mix t/m 17 – 1 1e klasse
Lisalara Bastiaans
Roxana Flores
Anne Los
Henny Liang
Marijn Pinkse
Ben Roestenberg ©
Standen en uitslagen

Dash ’35 mix t/m 17 – 2 2e klasse
Melissa Hulters ©
Standen en uitslagen

Dash ’35 mix t/m 17 – 3 2e klasse
Jeroen van der Marel ©
Standen en uitslagen

Jeugdcompetitie Zondag

Jeugdcompetitie Worldtour

Speeldata

Herfstcompetitie 2018 – Vrijdag

Dames dubbel 17+ 1 (3e klasse)

Cohen, E.C.M. Lia
Stevens, A.A. Aster
Lagarde, A.G. Annita
Teske-Lafontaine, J.I. Joyce
Geers, D.M. Dorota
Cohen, S. Saskia
van Klaveren, S Sabine

Link naar de Poule

Gemengd 17+ 1 (1e klasse)

Wagenaar, N. Nienke
Spanje, Y. van Yolanda
Lafontaine, E.H. Vera
Brockhus, A.J.M. Astrid
Hoogerwerf, P.C. Peter
Hell, R. Robert-Jan
Verboon, P. Peter

Link naar de Poule

Gemengd 17+ 2 (1e klasse)

Roestenberg, W.L.S. Wennie
Rijkens, D. Danielle
Zwaard, P. Pieter
Keyser, A.R. Ageeth
Boogaard, J.H. André
Franssen, A.J.O. Arend-Jan

Link naar de Poule

Gemengd 17+ 3 (3e klasse)

Ruben, E. Eline
Chee, C.C. Celia
Bolder, M.R. Thijs
Tjepkema, J. Jort

Link naar de Poule

Gemengd 17+ 4 (3e klasse)

Kelfkens, E.F. Elisa
Romijnsen – van der Berg, M.E.M. Marjolein
Kwee, V.S. Vincent
Vliegenthart, A.M. Anne Marleen
Gort, K. Koen
Lipperts, K.F.M. Kuno

Link naar de Poule

Gemengd 35+ 1 (3e klasse)

Dekkers, N. Nancy
Wagenaar, M. Mavis
Butin Bik R.M.N. Raoul
Berg, van den E.C.A. Erik
Klaasse, E. Erik
Cense, E. Erik

Link naar de Poule

Herfstcompetitie 2018 – Zaterdag

Dames dubbel 17+ (3e klasse)

Groeneweg, A. Astrid
Lelieveld, I.A.M. Ingeborg
Lelieveld, M.C. Marjolein
Michilsen, E.H. Elly
Tituheru Helen

Link naar de Poule

Dames 17+ 1 (4e klasse)

Spanje-Lawende, A. van Anneke
Heelsbergen, C.B. van Claudia
Daalhuizen, S. Sonja
Kraaijeveld, M. Marloes
Krul, J.A. Jo Anne
Vliegenthart Anne Marleen

Link naar de Poule

Gemengd 17+ 2 (2e klasse)

Verveer – van Zanten, V.A.W.P. Vanessa
Bleeker, E.P. Edwin
Derks, A.P.J Ad
Vriesendorp, M.R. Madelon

Link naar de Poule

Gemengd Dubbel 17+ (4e klasse)

Bok, de Arien
Dijk Jan-Eelco
Hensema Minke
Balen-Lankau, B. van Babette
Kuijl, P. van der Paula
Vries, T.M.K. de Thekla
Jager, S. de Stein
Albeda, M Martin

Link naar de Poule

Herfstcompetitie 2018 – Zaterdag JEUGD

ZATERDAG GEEL – t/m 17 – 2e klasse

Ben Roestenberg
Marijn Pinkse
Anne Los
Lisalara Bastiaans
Roxana Flores

Link naar de Poule

ZATERDAG – t/m 17 – 2e klasse

Eva van Dijk
Melissa Hulters
Tim Los
Stijn Engelberts
Inoue Van den Berg
Tim Boogaard

Link naar de Poule

Herfstcompetitie 2018 – Zondag JEUGD

WORLDTOUR ROOD 1

Koen Klein
Sofia Weerheim
Sophia Matumona
Isis Verveer
Thomas Kooijman

WORLDTOUR ORANJE 1

Melvin Poon
Ivo Jansen
Dylan van der Vooren
Sven Rijkens
Peter Weerheim

WORLDTOUR ORANJE 2

Siemen Sterk
Denicio Stamper
Vincent Kuipers
Iris Jansen
Youp Bremen
Jordan Dekker
Fleur Keizer

ZONDAG GROEN 1

Nijs Blokland
Seb Van den Berg
Brigitta Hell
Janne Terlingen

ZONDAG GROEN 2

Tijs Roestenberg
Floris Klein
Guusje Brunekreef
Lotte Pinkse
Mika Visser

ZONDAG t/m 14

Sep Dekker
Jesse Rijkens
Niels Visser
Raaf Brand
Ryan Van der Vooren
Twan Vink

ZONDAG t/m 14

Sophie Engelberts
Anouk Van de Bunt
Julia Schilders
Tessa Brand
Paika Brand

ZONDAG t/m 17

Maid Zukanovic
Tiemen Hardenbol
Erwin Divkovic
Mats Hoogerwerf
Samuël Scholsberg

ZONDAG t/m 17

Zoë Foort
Donna Hell
Claire Lagarde
Lisa Klijn

ZONDAG t/m 14

Bart Huigen
Chris Ijben
Jayden Henriques
Anwar Frijns
Jamie van Harmelen

ZONDAG t/m 17

Dominique Beelenkamp
Nienke Terlingen
Fleur de Goeij
Sissy Bouman
Sophie Bouman

ZONDAG t/m 17

Davy Pruijmboom
Mats Van den Berg
Frederik Veckeneer
Mario Nijsten

ZATERDAG GEEL – t/m 17

Ben Roestenberg
Marijn Pinkse
Anne Los
Lisalara Bastiaans
Roxana Flores

ZATERDAG – t/m 17

Eva van Dijk
Melissa Hulters
Tim Los
Stijn Engelberts
Inoue Van den Berg
Tim Boogaard

Dunlop
Tennis Only
Vijfvinkel Trossel Makelaars
ATM vormgeving
Timo van Driel Tennis Tuning