Competitie

Dash is één van de sterkste competitie verenigingen in de regio Zuid Holland Zuid. Zowel in het najaar als in het voorjaar wordt er op diverse speeldagen op verschillende niveaus om het kampioenschap gestreden. Vanaf half september tot en met eind oktober verdedigen de 10 senioren teams en 11 jeugdteams in de diverse competities de eer van onze vereniging. Er wordt gespeeld op de vrijdag avond en op zaterdag en zondag overdag.

Najaar 2018

WORLDTOUR ROOD 1

Koen Klein
Sofia Weerheim
Sophia Matumona
Isis Verveer
Thomas Kooijman

WORLDTOUR ORANJE 1

Melvin Poon
Ivo Jansen
Dylan van der Vooren
Sven Rijkens
Peter Weerheim

WORLDTOUR ORANJE 2

Siemen Sterk
Denicio Stamper
Vincent Kuipers
Iris Jansen
Youp Bremen
Jordan Dekker
Fleur Keizer

ZONDAG GROEN 1

Nijs Blokland
Seb Van den Berg
Brigitta Hell
Janne Terlingen

ZONDAG GROEN 2

Tijs Roestenberg
Floris Klein
Guusje Brunekreef
Lotte Pinkse
Mika Visser

ZONDAG t/m 14

Sep Dekker
Jesse Rijkens
Niels Visser
Raaf Brand
Ryan Van der Vooren
Twan Vink

ZONDAG t/m 14

Sophie Engelberts
Anouk Van de Bunt
Julia Schilders
Tessa Brand
Paika Brand

ZONDAG t/m 17

Maid Zukanovic
Tiemen Hardenbol
Erwin Divkovic
Mats Hoogerwerf
Samuël Scholsberg

ZONDAG t/m 17

Zoë Foort
Donna Hell
Claire Lagarde
Lisa Klijn

ZONDAG t/m 14

Bart Huigen
Chris Ijben
Jayden Henriques
Anwar Frijns
Jamie van Harmelen

ZONDAG t/m 17

Dominique Beelenkamp
Nienke Terlingen
Fleur de Goeij
Sissy Bouman
Sophie Bouman

ZONDAG t/m 17

Davy Pruijmboom
Mats Van den Berg
Frederik Veckeneer
Mario Nijsten

ZATERDAG GEEL – t/m 17

Ben Roestenberg
Marijn Pinkse
Anne Los
Lisalara Bastiaans
Roxana Flores

ZATERDAG – t/m 17

Eva van Dijk
Melissa Hulters
Tim Los
Stijn Engelberts
Inoue Van den Berg
Tim Boogaard

Voorjaar 2018

Zondag competitie

Zondag Gemengd 1 - 1e klasseWilcoGeenen
Uitslagen en speeldataJohnNaaktgeboren ©
BorisBeumer
Mandy Wolfert
DaniqueBaart
LexieStevens
JanineHemmes
Zondag Gemengd 2 - 2e klasseRonaldBlonk ©
Uitslagen en speeldataArthurPinkse
ThomasVissenberg
VivianPolak
KimberleyHeugten, van
DeniseSmits
DebbyHaak
Zondag Gemengd 3 - 2e klasseRensIn t Veld
Uitslagen en speeldataMaxOskam
LarsHordijk
MerlinPasschier
LaraHijbeek ©
EmmaGoedkoop
Zondag Gemengd 4 - 2e klasseMaartenZwanen
Uitslagen en speeldataChristianVroomen
TimJansen
EvelineFolkerts
MaaikeGroot ©
JosineBekkers
DaphneSmit
Zondag Gemengd 5 - 3e klasseTimoDriel, van ©
Uitslagen en speeldataMartijnFens
TahneeLuns
KellyGorissen
ZoeSchaaders
Zondag Gemengd 6 - 3e klasse
Uitslagen en speeldataLeonHageman
LexGaag
FleurAmperse
FemkeGroot
JennaPasschier
Zondag Gemengd 7 - 4e klasseLucPepels
Uitslagen en speeldataRoderickVerwer
JasperZwaag, van der
LisanneVermeulen
SabineGerritsen
AnoukMastwijk
AngelaRijswijk, van
Zondag Gemengd 8 - 4e klasseJoostJong, de
Uitslagen en speeldataErwinWingerden, van
SanderTerlouw
VincentTerlouw
IvoMeuleman
JantineVeld, in 't
AvivitLangen
MaximeMeering
AnitaBrkic
Zondag Heren 1 - 1e klasseRogerVersteeg
Uitslagen en speeldataRichardWetering, van der
PaulJansen
JeroenKuppens
LouisHu
Zondag Heren 2 - 2e klasseCasperWeide, van der
Uitslagen en speeldataArashRezaei
JurrianWeide, van der
MatthewRijkhoek
DavidNainggolan
Zondag Heren 3 - 3e klasseHaroldKrimpen, van
Uitslagen en speeldataMarcKooijman
MartinHuizer
AlexVlielander
RikMaaskant
LeonNiemantsverdriet
MichaelHop

Zaterdag competitie

Zaterdag Gemengd 1 - Hoofdklasse 17+HaroldKrimpen, van ©
Uitslagen en speeldataJoostWeerheim
AfkeJong
SigridRavensbergen
AlexVlielander
VivianPolak
Zaterdag Gemengd 2 - 2e klasse 17+WendyRooders ©
Uitslagen en speeldataBarbaraRipzaad
PieterEs, van
KnightKunsen
ReneLoon, van
IrisHeussen-Steendam
Zaterdag Gemengd 3 - 3e klasse 17+VanessaVerveer - van Zanten ©
Uitslagen en speeldataMarcelBot, de
RonJansen
HelenTitiheru
AdDerks
Zaterdag Gemengd 1 - Hoofdklasse 35+WillemBothoff ©
Uitslagen en speeldataKarinSeyffert
PatriciaBlaas-van den Heuvel
PeterBlaas
AlexJong, de
MienekeVliegenthart
Zaterdag Gemengd 1 - 2e Klasse 45+WimPinkse ©
Uitslagen en speeldataFerryHijbeek
HuubWeide, van der
HeikeElsermann
AstridBrockhus
MarianWouters
ElnaGelderen, van
LeniOpstal-Robbe, van
Zaterdag Heren 1 - Topklasse 17+MartijnGroeneweg ©
Uitslagen en speeldataJohnNaaktgeboren
JurrianWeide, van der
MaxOskam
MarkWillems
LarsHordijk
Zaterdag Heren 2 - Hoofdklasse 17+RonaldLeeuwen, van ©
Uitslagen en speeldataAndreGoedhart
DavidNainggolan
JoranBerg, van den
LexGaag, van der
TimLeeuwen, van
Zaterdag Heren 3 - 2e klasse 17+RemcoBeumer ©
Uitslagen en speeldataLarsVlieger, de
MichaelDriel, van
FubaraBestman
JordanBoef, den
Zaterdag Heren 4 - 4e klasse 17+ArienBok, de ©
Uitslagen en speeldataSteinJager, de
Jan-EelcoDijk
MichielBoog
MartinAlbeda
WillemBalen, van
Zaterdag Heren 1 - Hoofdklasse 35+EdwinKleiweg ©
Uitslagen en speeldataRobBodegraven, van
JochenFonkert
MaartenRombout
Robert-JanNoordegraaf
Zaterdag Heren 1 - 2e klasse Herendubbel 50+RonSchaap ©
Uitslagen en speeldataWimStaat
JerryWaardhuizen, van
KeesRipzaad
ReneHissink
Zaterdag Heren 2 - 2e klasse Herendubbel 50+LeenKlis, van der ©
Uitslagen en speeldataRieksVisser
AndreCohen
BartHewitt
WimKlootwijk
OttoWort, van
Zaterdag Dames 1 - 3e klasse 17+AnnekeSpanje-Lawende, van ©
Uitslagen en speeldataBiancaJanssen
ClaudiaHeelsbergen, van
Jo-AnneKrul
SonjaDaalhuizen
MarloesKraaijeveld

Vrijdagavond competitie

Vrijdag Dames 1 - 4e klasse 17+ DDSaskiaCohen ©
Uitslagen en speeldataLiaCohen
AsterStevens
JoyceTeske-Lafontaine
DorotaGeers
LiaCohen
Vrijdag Gemengd 1 - hoofdklasse 17+YolandaSpanje, van ©
Uitslagen en speeldataNienkeWagenaar
PeterHoogerwerf
VeraLafontaine
BernyManspeaker
DavidKlein
PeterVerboon
Vrijdag Gemengd 2 - 2e klasse 17+WennieRoestenberg
Uitslagen en speeldataDanielleRijkens
AgeethKeyser ©
AndréBoogaard
Arend-JanFranssen
PieterZwaard
Vrijdag Gemengd 3 - 2e klasse 17+ (aangevraagd)ElineGilst, van ©
Uitslagen en speeldataElineRuben
CeliaChee
ThijsBolder
JerryLiang
JortTjepkema
Vrijdag Gemengd 4 - 3e klasse 17+ErikCense ©
Uitslagen en speeldataSabineKlaveren, van
SharronKlaasse-de Meza
JolandaDelgado
RaoulButin Bik
MartinPelt, van
AstridGroeneweg-Dubbeldam
Vrijdag Gemengd 5 - 3e klasse 17+ElisaKelfkens ©
Uitslagen en speeldataMarjoleinBerg, van den
VincentKwee
Anne MarleenVliegenthart
KunoLipperts

Dinsdagmiddag competitie

Dinsdag Dames 1 - HOOFDKLASSE 45+YolandeBouman-Westmaas ©
Uitslagen en speeldataJacquelineBenard
JolineTwillert, van
MienekeVliegenthart
PatriciaBlaas-van den Heuvel
InaKrijger
Dinsdag Dames 2 - 3e klasse 45+EllyMichilsen ©
Uitslagen en speeldataMBravenboer-Hekelaar
IngeKwik
ElnaGelderen, van
AndreaHeijnen-van Wingerden
EllaOele
DianePoel, van de
Dinsdag Dames 3 - 4e klasse 45+DorotaGeers ©
Uitslagen en speeldataFieneVerzijl-Bleeker
AukjeBerg-Sieders, van den
HenrietteJannink-Engels
AnnitaLagarde
NelPelt-van Oers, van
GrazielWijnen, van

Jeugd competitie

Standen en uitslagen

Dash ’35 mix t/m 17 – 1 1e klasse
Ben Roestenberg ©
Standen en uitslagen

Dash ’35 mix t/m 17 – 2 2e klasse
Melissa Hulters ©
Standen en uitslagen

Dash ’35 mix t/m 17 – 3 2e klasse
Jeroen van der Marel ©
Standen en uitslagen

Voorjaarscompetitie

Hieronder staan de competitiedata voor de landelijks voorjaarscompetitie. Klik op de afbeelding om deze te vergroten of op de onderstaande link om het PDF document te downloaden.

Overzicht downloaden

Voorjaarscompetitie 2018

Najaarscompetitie

Hieronder staan de competitiedata voor de landelijks najaarscompetitie. Klik op de afbeelding om deze te vergroten of op de onderstaande link om het PDF document te downloaden.

Overzicht downloaden

Najaarscompetitie

Worldtour data

  • Zondag 18 maart 2018
  • Zondag  25 maart 2018
  • Maandag 2 april 2018
  • Zondag 10 juni 2018
  • Zondag 17 juni 2018
  • Zondag 24 juni 2018
  • Zondag 1 juli 2018
Dunlop
Tennis Only
Vijfvinkel Trossel Makelaars
ATM vormgeving
Timo van Driel Tennis Tuning