Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


Maandag
Peter-Paul Passchier
16:00 - 17:00
Tijs Roestenberg
Tijn van Zomeren
Floris Klein
Janne Terlingen
Lotte Pinkse
Peter Weerheim
Guusje Brunekreef
Dean de Man
Seb van den Berg
Mika Visser
17:00 - 18:00
Fleur de Goeij
Noortje Steendam
Nienke Terlingen
Dominique Beelenkamp
Hannah Dezentje
Anwar Frijns
Mats van den Berg
Feodora Ratsiborinskaya
Chris Ijben


18:00 - 19:00
Eline van Gilst
Jort Tjepkema
Thijs Bolder
Zoƫ Foort
Donna Hell
Tiemen Hardenbol
Eline Ruben
Julius Kooijman
 


Dinsdag
Matthew Pierot
16:30 - 17:45
Sophie Engelberts
Marijn Pinkse
Anouk van de Bunt
17:45 - 19:00
Aleksandar Stevanovic
Claire Lagarde


19:00 - 20:00
Peter van Dorst
Elize van Schaardenburg
20:00 - 21:00
Thekla de Vries
Paula van der Kuijl
Stein de Jager


21:00 - 21:30
Bas de Jong
Eline Erdtsieck
21:30 - 22:00
Lieke Geraedts-Bremen
Hans de Bruyn


Dinsdag
Peter-Paul Passchier
16:00 - 17:00
Jamie van Harmelen
Ben Roestenberg
Jayden Henriques
Bart Huigen
Henny Liang
17:00 - 18:00
Max van Lonkhuizen
Iris van Lonkhuizen
Milan van Lonkhuizen
Klaartje Baanvinger
Jeroen van der Marel
Jerry Liang
Roxana Flores
Lisalara Bastiaans
Auke Damsma
Frederik Veckeneer


Woensdag
Matthew Pierot
16:00 - 17:00
Isis Verveer
Youp Bremen
Tobias Los
17:00 - 18:00
Sissy Bouman
Sophie Bouman
Lance Meijer
Valerie Kool


Woensdag
Peter-Paul Passchier
13:15 - 14:00
Sophia Matumona
Seth Wiegel
Hugo van Balen
Sofia Weerheim
Jordan Moore
Koen Klein
14:00 - 15:00
Sofia Albeda
Arya Aslan
Fleur Keizer
Jordan Dekker
Elin Dierikx
Wouter van Balen
Lotte van de Nadort
Roan Visser
Vincent Kuipers
Ecrin Sahin
Sky Moore


15:00 - 16:00
Siemen Sterk
Kerim Sahin
Melvin Poon
Robin Wiegel
Dylan van der Vooren
Izzie Kroonen
Denicio Stamper
16:00 - 17:00
Jesse Rijkens
Niels Visser
Brigitta Hell
Ryan van der Vooren
Twan Vink
Adanai Deves
Cleusa Santinho Pratis
Seb van den Berg


17:00 - 18:30
Thijs Bolder
Mats Hoogerwerf
Donna Hell
Tiemen Hardenbol
 


Donderdag
Peter-Paul Passchier
17:00 - 18:00
Marijn Pinkse
Anne Los
Julia Schilders
Merijn Hoedemans
Anouk van de Bunt
Raaf Brand
Tessa Brand
Joella Hulters
18:00 - 19:00
Tim Boogaard
Tim Los
Paika Brand
Vito Robles Torres
Stijn Engelberts
Tony Liang
Davy Pruymboom


Vrijdag
Peter-Paul Passchier
16:00 - 17:00
Mats Hoogerwerf
Aleksandar Stevanovic
Claire Lagarde
Christie Hulters
17:00 - 18:00
Eva van Dijk
Inoue van den Berg
Dorsay Najafipoor
Melissa Hulters
Donna Hell
Max van Barneveld


 Trainingen 
Dag
 Maandag
 Dinsdag
 Woensdag
 Donderdag
 Vrijdag
 Zaterdag
 Zondag



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 @Dash35
 Activiteiten/ evenementen
 Algemeen
 Bardienst
 Club blad/ nieuwsbrief
 Competitie
 Dordrecht
 Jeugd
 Lidmaatschap
 Sponsors
 Tennis vereniging
 Toernooien
 Training
 Vacatures
 WhoZnext
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...
 Activiteiten 
24 November
 Algemene Ledenvergadering (najaar)

29 November
 Sinterklaasmiddag